קבלן שיפוצים

אין ספק שאחד המרכיבים המהותיים להצלחת עבודות שיפוץ הינו בחירה נכונה של קבלן שיפוצים. כלומר, קבלן שהינו בראש ובראשונה איש מקצוע מנוסה ואמין, המחויב ללוחות הזמנים ולתקציב הנתון, ועובד בשקיפות מלאה מול לקוחותיו.

ניסיון מעל הכל

חשוב להבין כי הקריטריון הבסיסי בבחירת קבלן שיפוצים הינו ניסיונו בתחום. הניסיון יתבטא ביכולת להעריך מראש את מרכיבי ועלויות העבודה הצפויות, מה שמאפשר לו להתחייב ללוחות הזמנים ולתקציב כמעט ללא הפתעות בלתי צפויות לאורך הליך השיפוצים. בנוסף, הידע מאפשר לו להתמודד בהצלחה וביעילות מול מרבית המכשולים והתקלות שבהליכים השונים. עוד יש לציין כי קבלן שיפוצים מנוסה מכיר מגוון רחב של שיטות וחומרי עבודה, ועל כן ידע להמליץ בפני בעלי הדירה על שיטת השיפוץ המתאימה ביותר עבורה. מעבר לכך, ניסיון בתחום השיפוצים יבוא לידי ביטוי גם ביכולת לחזות את תוצאות עבודות השיפוץ המבוקשות, ובאם הן יעלו בקנה אחד עם רצונותיו של מזמין העבודה. תכונות אלו יבטיחו את ביצוע עבודות השיפוץ באופן האיכותי, המהיר והחסכוני ביותר.

בחירה נכונה של קבלן שיפוצים

בעת בחירת קבלן שיפוצים חשוב להגדיר מראש את צרכי העבודה, בין אם מדובר בשיפוץ כולל או חלקי, החלפת ריצוף, בניית נישת גבס, שיפוץ מטבח או כל עבודה אחרת. על פי קריטריונים אלו יש לחפש קבלן בעל ידע וניסיון רב בתחום השיפוצים המבוקש.  האיתור יכול להתבצע בעזרת המלצות  של מכרים או על ידי חיפוש ברשת האינטרנט. ואולם, בכל מקרה חשוב לגשת ולראות עבודות שהקבלן ביצע בעבר, ולשמוע את חוות דעתם של הלקוחות עימם עבד.

לעבוד בחוזה מוסדר

גורם חשוב נוסף בבחירת קבלן שיפוצים הינו היותו איש מקצועי אמין שהעבודה מולו מתבצעת עם  חוזה מוסדר, המפרט את כל סוגי העבודות ועלויותיהן. מחויבות זו כוללת עמידה בלוחות זמנים, ביטוח ופיצויים בגין ליקויי בנייה ואי עמידה בהתחיבויותיו.

חברת אדר פרויקטים בניהולו של אבי אדר קבלן רשום 25399 בונה ומשפצת בהצלחה למעלה מ 20 שנה