קבלן הריסה , עבודות הריסה

קבלן הריסה , עבודות הריסה

לא אחת, לפני בניית בית חדש או לפני עבודות שיפוצים בוילה או דירה, יש להרוס בית ישן או לשבור קירות בו. חשוב לדעת כי מדובר בעבודות מורכבות הדורשות השכרת שירותי קבלן הריסות מקצועי ומנוסה. כלומר, קבלן שיש לו את כל הכלים, הציוד והידע ההנדסי הנדרשים לביצוע פרויקט מסוג זה. בנוסף, עליו להיות מסוגל לבצע את העבודות באופן יעיל, בטוח ומקיף, החל בתכנון עבודות ההריסה וביצוען בשטח, ועד לפינוי מוסדר של פסולת מאתר הבנייה.

הצורך בעבודת הריסה

במדינת  ישראל יש הרבה מבנים, בתים, וילות ודירות, אשר בעליהם החדשים או הוותיקים מבקשים להרסם באופן מלא או חלקי. צורך זה יכול לעלות עקב היות הממנה לא בטוח, או בשל הרצון לשנות את חזותו ולעדכנו לסגנונות עיצוב קיימים וצרכים עכשוויים של בעלי הבית.

מה כוללות עבודות הריסה

עבודות הריסה יכולות להיות של מבנה שלם או של חלקים ממנו, ועשויות לכלול פירוק ושבירת קירות, פירוק דלתות וחלונות, ריצופים, חיפויים וריהוט מקובע. בעת ביצוען יש להיזהר שלא לפגוע בשלד ובתשתיות המבנה לרבות חשמל, מיזוג, מים, תקשורת וגז.

עבודתם של קבלני הריסה

עבודות קבלן הריסה הינן מורכבות ולא פשוטות, ודורשות אחריות ומיומנות מרובה ממבצען. העבודות נדרשות לתכנון מוקדם המתחשב בתוכניות הנדסיות ואדריכלות של המבנה הקיים והחדש, וכן בגודלו, מיקומו וסביבתו הקרובה. כך לדוגמא, בשכונת מוגרים צפופה יש לדעת כיצד להרוס מבנה מבלי לפגוע ברכוש ומבנים סמוכים. כמו כן, במקרה של הריסת קירות בדירה שבבניין מגורים יש לתכנן מראש את אופן פינוי פסולת ההריסות כך שלא יפגע ברכוש פרטי וציבורי בבניין.

פינוי פסולת בנייה

חשוב לדעת כי פינוי פסולת בנייה דורשת אישור מיוחד של הרשויות המקומיות, להבטחת פינויה באופן תקין והעברתה לאתרים מורשים בלבד. מי שלא עומד בדרישות אלו עלול למצוא את עצמו עומד בפני תביעות וקנסות כבדים.

חברת אדר פרויקטים הנה קבלן הריסה רשום 25399 תשמח לתת מענה לביצוע כל עבודות ההריסה.