אודותינו

“אדר פרויקטים” – יזמות, בנייה ושיפוצים מורכבים

חברת “אדר פרויקטים” הנה חברה ליזמות, בנייה ושיפוצים מורכבים המתמחה בעבודות בנייה / שלד / עבודות גמר ושיפוץ של וילות יוקרה , דירות יוקרה, קוטג’ים, חנויות ומשרדים בעלי סטנדרט גבוהה. החברה הוקמה לפני כ 20 שנה על ידי אבי אדר (קבלן רשום 25399 בהתאחדות הקבלנים).
התמחות החברה בבנייה יוקרתית מחייבת יחסי אמון ומקצועיות עם מזמיני העבודות, לקוחות פרטיים יזמים, אדריכלים, מפקחי בנייה וספקים על מנת להגיע לתוצאות איכותיות יוצאות דופן וריצוי לקוחות מיוחדים.
פרויקטים רבים של בניה/שיפוץ בתי יוקרה הניבו המלצות רבות, קשרי לקוחות בארץ ובעולם אשר בעקבותיהם אף הצטרפות לקוחות אמידים לשותפויות ייזום נדל״ן של החברה. במשך כל שנות פעילותו החברה אנו רואים ביושרה, אמינות אישית ומקצועיות ככלי העבודה בעשייה היומיומית שלנו, באמצעותם אנו מגדילים את היקף הנכסים שלנו – לקוחות מרוצים.

פעילויות החברה כוללות:

יזמות נדלן

מחלקה זו אחראית על איתור עסקאות בעלות כדאיות כלכלית גבוה תוך ליווי מלא של הפרויקט ע״י ניהול וביצוע כל הפעולות הדרושות עד למימוש המכירה / השכרה. עסקאות אלו נבחרות ונבחנות על ידנו במספר רב של פרמטרים עבור הלקוחות משלבי התכנון הראשוניים ועד הצבת היעד הסופי בכפוף לדרישות עלפי איזור,תקציב, פוטנציאל השבחה , מגמות שוק וכו.. כתוצאה מנסיון וידע רב בסוגי עסקאות נדלן מגוונות יש בידנו את היכולת להגיע לעסקאות בעלות כדאיות כלכלית מהגבוהות בשוק בדגש על הכוונה והתאמה לצרכיו ורצונותיו של הלקוח .

שירותי קבלן מפתח

הטלת האחריות הכוללת של הפרויקט על קבלן ראשי אחד שתפקידו להיות הגורם המקצועי היחיד המקשר בין הלקוח אל שאר הגורמים המעורבים בפרויקט.
קבלן מפתח חוסך זמן יקר וכסף רב ע״י נסיון עשיר בתחום המתבטא החל מסינון בעלי מקצוע מתאימים על פי תקציב וטעמו האישי של הלקוח וכלה בביצוע כל העבודות – הריסה , שלד וגמר הבניה . ‎קבלן המפתח מהווה כתובת לאחריות כוללת על כלל העבודות לאחר מסירת הבית ללקוח.

עבודות הריסה

עבודות המתבצעות בשיתוף מהנדס צמוד את כל עבודות ההריסה המורכבות עם כלים מכניים מתאימים לכל סוג של שיפוץ באחריות ובמיומנות גבוהה ביותר ‎תוך הקפדה על לוחות זמנים מהירים ומדויקים על מנת לא לעקב את תחילתו של הפרויקט המבוקש .

שיפוצים מורכבים

ביצוע עבודות הריסה ובניה יחודיות שמטרתן להשביח את המבנה אך לשמור על הבסיס הקיים. ‎עבודות אלו כוללות הריסה מבוקרת של חלקים במבנה , חיזוקים ותוספות בניה חדשות. ‎ עבודות אלו מתבצעות לרוב משיקולים כלכליים ומהיבט של בירוקרטיה מול הרשויות העורך משך זמן קצר מבניה חדשה.

עסקאות קומבינציה

‎עסקאות אלו מתבצעות בשיתוף פעולה עם בעלי קרקעות תוך ליווי, בניה ומימון מלא של הפרויקט ע״י חברתינו.

שיווק נדל”ן

מחלקה המתמחה באיתור והתאמה של נכסים עבור לקוחות בעסקאות רכישה ומכירת נכסי יוקרה , הכוללים מגוון של בתי יוקרה, דירות יוקרה ונדלן מסחרי . ‎הדגש הוא אפיון צרכי הלקוח והפעלת הידע והנסיון בכדי להשיג את המטרה בפרק הזמן המצומצם ככל שניתן . ‎סוג הלקוחות וסגנון הנכסים איתם אנו עובדים עוברים סינון מוקפד כדי ליצור תיאום ציפיות מוקדם ככל שניתן לסגירת העסקה.

המערך המקצועי והארגוני של החברה כולל:

הנהלה – בראשות אבי אדר עוסקת במתן הצעות מחיר, קשרי לקוחות , עבודה מול אדריכלים, מפקחי בנייה, גורמי חוץ וייזום עסקאות.
כספים – כולל תמחור פרויקטים וניתוח עסקאות.
ביצוע – מערך משומן ויעיל של ביצוע עבודות על ידי עובדי החברה באופן מדויק, איכותי תוך כדי הקפדה על לוח זמנים.
קבלני משנה – מערכת מנוסה וותיקה של קבלני משנה קבועים איתם עובדת החברה מעת לעת על פי הצורך.

קבלנים אלה אמונים על האני מאמין של החברה ומחויבים לו. ממליצי החברה, הם בראש ובראשונה לקוחותיה, אך לא רק הם. אדריכלים, מבכירי המקצוענים בענף, נמנים עם ממליצי החברה , מהנדסים ומפקחי בנייה אף הם בן התומכים המקצועיים של החברה. פעילות קהילתית נאמנה לאני מאמין שלה פועלת החברה גם בקרב הקהילה בסיוע לפעולות בינוי בקרב נזקקים ואף קבלה מכתבי הוקרה מעיריית הרצלייה ,התאחדות הקבלנים ומוסדות מגוונים .

בעלי התפקידים בחברה

 • Avi Adar
  Avi Adarמנכ"ל

  מנכ”ל ומקים חברת אדר פרויקטים

 • Nir Adar
  Nir Adarיזם ומנהל השקעות

  סמנכל  ומנהל פרוייקטים בחברת אדר פרוייקטים בע”מ

 • יענקלה אדר
  יענקלה אדריזם ומנהל פרויקטים

  מנהל מחלקת יזמות ושיווק נדלן

 • זוהר בלסי
  זוהר בלסיבנייה / מנהל עבודה

  מנהל עבודה ובנייה

מה הלקוחות שלנו אומרים

אנו שמחים מאוד להמליץ על השירותים של פרויקטים אדר. אבי והחברה שלו התחייבו שיפוץ נרחב של הדירה שלנו. העבודה בוצע לתקציב ובזמן.העבודה הייתה ברמה גבוהה מאוד ואנחנו הם מאוד מרוצים מהתוצאה. יותר מכך, ובניגוד למקובל, הפרויקט כולו היה מהנה וטרחה חופשי. זה נבע בחלק לא קטן לאבי ולמעצב הנפלא שאיתם אנו עבד, אסתר יקותיאלי. אבי הוא תענוג לעבוד עימו, פשוט, כנה, ומאוד מוכשר. בכל פעם שהתעוררו בעיות בלתי צפויות במהלך הבנייה, תמיד היה זמין לדבר עם אסתר ולהתקדם קדימה עם עלויות הגיוניות ופתרונות יעילים. זה כבר מעל שנתיים מאז שהעבודה הושלמה ואבי עדיין זמין ומוכן להתמודד עם כל התיקונים שאנחנו צריכים לבצע לאחר השלמת העבודה. אנו עדים למקצועיות ודאגתו כדי להבטיח כי הלקוחות שלו יהיו שמחים.

Alan Gourgey
Alan Gourgey

אדר פרויקטים והצוות שלו שברו לנו את כל הסטיגמות על שיפוץ !!! הוא עמד בלוח הזמנים ללא כל סטייה. מחירים על התוספות היו גם הוגנים ותוכן החידוש סביר הוגדל תוך כדי החידוש כל זה נעשה ברוח טובה, סיוע ועצות טובות שהצילו אותנו ואת הכסף והחסכו הרבה טרחה התוצאה - פשוט נהדר!

תודה רבה

Miriam and Ilan Segev
Miriam and Ilan SegevKfar Saba
היו לנו קשרים רבים במהלך השנים עם אבי אדר ותמיד מצא אותו להיות לעזר.ולעתים קרובות הולכים מעבר להתחייבויות החוזיות שלו מאוד פשוט עבודתו היא פשוט נהדרת. הוא צדק, ואנו גאים מאוד באיכות של עבודה שיש לנו. תהיה לנו שום היסוס להמליץ לו מייד. ג'ף מרקס יועץ טלפון: +44 0161 618 4621 Mob: +44 07885 571211 פקס: +44 0161 618 5695 Geoff.Marks@halliwells.com 3 הרדמן כיכר, מנצ'סטר, M3 3EBGeoff Marks
Geoff MarksHalliwells

השלמתי את תכנית הבנייה הגדולה השלישית עם אדר פרויקטים ומתחיל בקרוב את השלב הרביעי. במהלך כל הפרויקטים הללו מצאנו את העבודה שנעשית ברמה הגבוהה ביותר והייתה הרגשה נהדרת של אחווה בין כל צוות שלו. מצאנו גם כי הכל הלך לפי לוח הזמנים וכל ההתפתחויות הושלמו בזמן ובמסגרת התקציב המוצע. אבי עצמו הוא מאוד מקצועי וגם ג'נטלמן מושלם. הוא מאוד אמין שזה היה ניכר בכל העת פשוט תענוג לעבוד איתו.

תודה רבה!

Brian & Elizabeth Harris
Brian & Elizabeth HarrisAdar Projects Clients